Cam Kol Avize ve Cami Avizesi Modelleri

↓ YAZININ DEVAMI 

Daha Fazla Detaylar

 
Daha Fazla Bilgi

Cam Kol Avize ve Cami Avizesi Modelleri

Cam kolları olan avizelerin bazı muhteşem aralıkları. Bunlar neredeyse tamamen kristal avizelerdir ve kristalin çoğunluğu% 24 ila% 30 arasında kurşun içeriğine sahip yüksek dereceli Bohem kristali olur. Daha özel modellerden bazıları, dünyanın en iyi Swarovski kristallerine sahip ve 2 tip Swarovski Spectra ve Swarovski Elements'ta geliyor. Her ikisi de mükemmel netlik ve yansıma özellikleri sergilerken, Elements serisi en seçkin olanıdır.

Kategori segmentasyonu, berrak kristal avize modelleri için silah sayısına bağlıdır, çünkü bu boyutla iyi bir başlangıç ​​korelasyonu sağlar. Kendi kategorinizdeki tasarım, kristal ve çanak türleriyle kendi kristal avizenizin kişiselleştirilmesine izin verir.

Renkli süslemeler kategorisi, kristal süslemeler için renk seçeneklerine sahip açık kollara ve yemeklere sahiptir. Buna karşılık renk çizgisi kategorisi, herhangi bir alana gerçek bir cazibe katmak için muhteşem renk bantları ve özelliklere sahip tabaklara ve merkezi parçalara sahiptir. Her iki bu aralıkta da, renk seçimlerinin iyi tamamlanmasını ve mevcut moda trendlerini karşılamasını sağlamak için renk seçeneklerini iç tasarım seçeneklerinizle eşleştirdiğinizden emin olun.

Emaye cam kristal avizeler, yüksek sıcaklıktaki bir emaye kaplama kullanılarak üretilir ve dekoratif ışıkların e tabaklarını ve merkezi parçalarını canlı ve ayırt edici renklendirir.

Asma avizeleri, farklı renklerde kristal üzümlerle dekore edilmiştir ve herhangi bir alana ilginç tasarım açıları getirir. Üzüm kavramı, Mısır saraylarının ve ünlü İmparatorların düşüncelerini geri getiriyor, böylece bu dernek iç tasarıma bir sınıf getirebilir.

Mevcut kristal avizelerin geniş yelpazesi ile seçim sürecinin oldukça ürkütücü olabileceğini biliyoruz, bu nedenle herhangi bir aydınlatma tasarımı tavsiyesi istiyorsanız lütfen iletişime geçin.

Cami Avize Modelleri

Camiler Kutsal Meskenlerdir ve Camiye girdiğinizde ihtişamlı motifler ve huzur içinize ayrı bir duyguya aktarır. Cami Aydınlatması da bunların başında gelen faktörler arasındadır. Cami Figür ve desenleri ne kadar önemli ise aydınlatması da bir o kadar önemlidir. Cami Avizesi ve aydınlatması Genelde Aladdin Cam dediğimiz Kubbeli Camlar ile yapılmaktadır. Kubbeli camların özel ve ihtişamlı modelleri vardır. Bazı Cami Avizesi modellerini de aşağıda paylaşıyor olacağız. Cami Avize Modelleri Cam olarak ve Cam kol olarak ta tercih edilebilir lakin büyük Cami Avizesi modelleri genelde Ferforce Kasa üzerine Cam ve kristal ile süslemeler ile yapılmaktadır.

Bazı Cami Avizesi Modellerini aşağıda paylaşıyoruz. 

Klasik Cam Kol Avize

Cam Kol Avize, Klasik AvizeCami Avizesi ModelleriCami Aydınlatması ve Cam Avize

Bir Yorum Yaz

Cam Kol Avize ve Cami Avizesi Modelleri

↓ YAZININ DEVAMI 

Bir Yorum Yaz

Aynı kategorideki diğer yazılar: 4