Mutfak Duvarlarına Dekorasyon ve Sanat Geliyor

↓ YAZININ DEVAMI 

Daha Fazla Detaylar

 
Daha Fazla Bilgi

Mutfak Duvarlarına Dekorasyon ve Sanat Geliyor

Uzun zamandır mutfak için mükemmel bir sanat eseri arıyordum. Kuşkusuz en güzel posterlerin ve sanat baskılarının sayısız tedarikçisi var. Ama klasik bir yağlı boya düşüncesi gitmeme izin vermedi. Mutfakta limon ve tuzlu istiridye natürmortundan daha iyi ne olabilir? Edouard Manet tarafından "İstiridye"

çalışmalarındaBirkaç yıl önce, sayısız sanat kitabımdan birinde yanlışlıkla keşfettiğimde aşık oldum. Orijinal eser Washington DC'deki Ulusal Sanat Galerisi'nde asılı. Bu sanat eseri kadar ulaşılmaz olduğu için, asla kafamdan çıkmadım. Bir noktada mutfağımda en azından benzer bir şey asmak istedim. Ben hiçbir şekilde istiridye avukatı değilim. Tamamen estetik bir bakış açısıyla, lüks uzmanlığa çekildim.

Mutfak Duvarları için önerilen Dekorlar

Bimago'daki harika sanatçıların reprodüksiyonları

Ne de olsa Manet'in istiridye hayalim gerçekleşmeli mi?
Bimago , çevrimiçi mağazasında birçok tanınmış sanatçı tarafından çok çeşitli sanat eserlerinin reprodüksiyonlarını sunmaktadır.
Nasıl çalışır Telif hakkı, ilgili sanatçının ölümünden 70 yıl sonra sona erer ve eser herkes tarafından kullanılabilir. Bu nedenle telif hakları sona ermiş olan ünlü sanat eserlerinin reprodüksiyonlarını sunmak mümkündür.

Bimago, çeşitli boyutlarda tuval üzerine baskı olarak sanat eserlerinin reprodüksiyonlarını sunar. Manet'in orijinal çalışma "İstiridye" yaklaşık 40 x 47 cm büyüklüğündedir. Mutfağımda infaz yaklaşık iki kat daha büyük. Böylece herkes onlar için doğru boyutu seçebilir.

Premium baskıyı seçtim. Görünür fırça darbeleriyle şeffaf bir boya tabakası elle uygulanır. Bu, üremeye daha fazla derinlik ve belirli bir değer verir.

Üreme kalitesinden gerçekten çok etkilendim. Motif mutfağımıza mükemmel uyum sağlar. Resmin renkleri - özür dilerim, baskı - iç mekana uyum sağlar. Manet'in kaba darbeleri, istiridyeleri daha yakından incelendiğinde soyut nesnelere bulanıklaştırır. Sonuç olarak, resim çok müdahaleci görünmüyor.

Bir sanat eserinin çoğaltılmasını ister misiniz? Düşüncelerinizi dört gözle bekliyorum.

Bu arada, Bimago sadece sanat baskıları değil , aynı zamanda kendi dört duvarınızı güzelleştirmek için posterler, duvar resimleri, duvar kağıtları ve çok daha fazlasını sunuyor. Bir bak.

Örnek Mutfak Duvar Dekoru Resimleri Aşağıda Yer Almaktadır

Tuval Baskı ile Mutfak Dekoru

Mutfak Dekorasyon

Mutfaklara uygun Tablo ModelleriMutfak Duvarına Boya ile Resim Sanatı

Bir Yorum Yaz

Mutfak Duvarlarına Dekorasyon ve Sanat Geliyor

↓ YAZININ DEVAMI 

Bir Yorum Yaz

Aynı kategorideki diğer yazılar: 4