En son yorumlar

Blog arama

DECLAN SHEİLS'DEN ÖĞRENDİĞİMİZ GÜZELLİK SIRLARI NELERDİR ?

DECLAN SHEİLS'DEN ÖĞRENDİĞİMİZ GÜZELLİK SIRLARI NELERDİR ?

DECLAN SHEİLS'DEN ÖĞRENDİĞİMİZ GÜZELLİK SIRLARI NELERDİR ?

görüntü
DECLAN SHEİLS

Yüksek modada, neredeyse hiç zahmetsiz güzellik diye bir şey yoktur. Cildinizi nemli ve aydınlık veren yüz bakımlarından, mükemmel kanatlı eyeliner'a kadar uzmanlar, CR serisi Beauty Secrets için en güvenilir, içerden kesilmiş hacklerini ortaya koyuyor .

Declan Sheils grafik tasarım okurken cumartesi günleri salondaki şampuanlama saçlarında çalıştı. 2003 yılında, Sheils tam gün kuaförlük yapmaya başladı, İrlanda'dan Londra'ya taşındı ve bir daha arkasına bakmadı. Daha sonra New Oxford Street Academy'de dünyaca ünlü Toni & Guy Uluslararası Sanat Ekibi ile birlikte ders verdi, L'Oreal ve Wella yarışmalarında finalist olma konusundaki çalışmalarını takdir etti ve üç yıl boyunca Sam McKnight'ın asistanı olarak çalıştı.

Sheils (yanı gelince Kate Moss, Tilda Swinton, ve Karen Elson dahil moda ve Hollywood, en büyük isimlerinden bazılarının saçını edilmiş bazı unutulmaz çekimleri için CR ) hâlâ o bir renkçi olarak öğrenilen becerileri kullanır salonu, renk ve hacim bolca kullanan kesin bir retro estetik geliştirme. Burada, CR o güzellik sektöründe değişim ve nasıl en iyi stil peruk görmek istediklerinizi hakkında hairstylist ile yakaladı.

Cilt bakım rutinin var mı? 
"Sabahları, Laroche-Posay Effaclar temizleyicisini kullanacağım . Sonra pul pul dökülme yapıyorsam, Kiehl'ın eksfolyatörünü veya Crème de la Mer'i kullanacağım. Bunu genellikle haftada bir kez yaparım. Sonra, Dahasonra Kiehl'in tonerini kullanıyorum, karma bir cildim var, bu yüzden oldukça yağlı ama aynı zamanda kuru, cildim için çok fazla nemlendirici olduğunu düşünüyorum, bu yüzden nemlendirici yerine serum kullanmaya meyilliyim. Rodial Snake Serum gibi ve ayrılacağımı hissedersem, akşamları Medik8 Retinol Serum kullanacağım, sonra nemlendirici gibi kullandığım zaman, genellikle Charlotte Tilbury Magic Eye Rescue Creamkullanacağım sadece gözlerimin etrafında. "

görüntü

Şu anda en iyi saç bakım ürünleri? 
“Müşterilerimde birçok farklı ürün kullanıyorum. Şu anda Aveda'dan gerçekten zevk alıyorum, çünkü doğal ve organik bileşenleri çok seviyorum. Smooth Infusion adında gerçekten harika bir ürüne sahipler ve bunu kullanmadan önce kullanıyorum. saçlara bir şey yapmaya başladım, çok miktarda büyük saç yapıyorum.Ben böyle bir şey yaparsam, Aveda'danbir hacim aralığında olan Saf Bolluk kullanacağım. yeni Avustralya markası Smith ürünler. Yine ürünler tüm sülfat içermeyen, zulüm içermeyen, ve vegan. Ben kullanacağız olan kremi durulanmayan içinde ve onlar denilen gerçekten harika ürüne sahip vakıfyanı sıra. Neredeyse bir saç kremi dökmek istiyorsanız koymak bir hazırlık kremi. Bitirdiğimde Balmain ürünlerini kullanıyorum. Argan Yağı İksiri adı verilen gerçekten harika bir argan yağı var Serum gibiydi, bu yüzden genellikle uçup gidenleri ve kabarmaları yatıştırmak için bununla bitirdim. Terbiye ürünleri olarak Hair by Sam McKnight kullanıyorum. Harika bir Modern Hairspray yapıyor ve Sam McKnight'dan Cool Girl adlı bir ürün var . "

CR için en sevdiğin saç anı? 
“Paris Moda Haftası'ndan sonra Paris'te bir video çektim ve oldukça büyük yaptığım kızlardan biri [saç]. Neredeyse Priscilla Presley saçı gibiydi. Gerçekten büyük 80'lerin saçlarını ya da hafif retro'ların 60'larını. Yaptığım belirli bir tarzı tam olarak belirleyemiyorum ve hareketle çalışmayı seviyorum.Birçok arkadaşım sürükle kraliçeler, bu yüzden peruklarla çok fazla tecrübe kazandım, renklerle çalışmayı da seviyorum. Kuaförlükte renk kaldırma seansı, renkçi olarak çalışan bir salondaydım, bu yüzden arka planım renkli. "

görüntü

Peruklar üzerinde çalışmak için en iyi ipucu? 
“Bu ve gerçek saçlar arasında tamamen farklı bir beceri seti. Sanırım herhangi bir saç yapmanın anahtarı saçın ucunu ve saçın ucunu fırçalamak. Sanırım piste koyuyorsanız, En önemli kısım daha sonra fırçalamaktır. Bu, odaklandığım ve peruklarla çalışırken çok yaptığım bir şey. "

Moda ve güzellik endüstrisindeki değişimi görmek ister misiniz? 
“Sürdürülebilirliğe şu anda büyük bir vurgu olduğunu düşünüyorum. Londra'da Mother of Pearl adında bir marka ile çalışıyorum ve bütünüyle ahlakı sürdürülebilir moda hakkında ve çevreye duyarlı organik materyaller ve kumaşlar sağlıyor. Sadece modada değil, tüketicilerde de bir değişim olduğunu düşünüyorum Salon müşterileri ürünlerin sürdürülebilir, zulümsüz, organik, vegan veya sülfatsız olup olmadığını bilmek istiyorlar.Bunun da ambalaj ile plastikten uzaklaşmamız gerektiğini düşünüyorum. Özellikle saç ve makyaj için çok fazla ürün kullanıyoruz ve hepsi plastikle ambalajlanmış, uzun vadeli bir alternatif bulmamız gerekiyor Cam çok pratik değil çünkü belli ki çok ama çok marka seyahat ediyoruz dört gözle bekliyorlar ve düzeltmeye çalışıyorlar. "

görüntü

Doğal kılları kucaklamaya yönelik harekete ne dersiniz? 
“İnsanların saçlarını doğal olarak kafalarından nasıl büyüdüklerini takabilmeleri gerektiğini söyleyen bir kanuna sahip olmamız çok delice. Bence özellikle moda haftalarında çok farklılıklar görüyoruz. Afro-Karayip kılı, Asya kılı, Avrupa kılı ile çalışıyorum ve daha fazla çeşitliliğe ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Güzellik standardının tek tip görünümünden uzaklaşmak ve doğal saçların nasıl göründüğünü kucaklamak harika bir şey. "

Yayınlanan 2019-09-04 Güzellik ve Bakım 0 561

İlgili Makaleler

Domatesin Güzellik Sırları Nelerdir ?

Domatesin Güzellik Sırları Nelerdir ? Domates Güzellik Maskesi nedir ve nasıl yapılır ?

Bir yorum bırakCevap bırak

Sol