En son yorumlar

Blog arama

Süt Deve dikeni Bitkisinin Faydaları Nelerdir ? Deve Dikeni nerede yetişir ?

Süt Deve dikeni Bitkisinin Faydaları Nelerdir ? Deve Dikeni nerede yetişir ?

Süt Deve dikeni Bitkisinin Faydaları Nelerdir ? Deve Dikeni nerede yetişir ?

Detoks ile ilgileniyor musunuz? Sepetinize süt devedikeni ekleyin.

Geniş, dikenli yapraklar üzerinde beyaz damarlar için adını alan bu bitki toksinlerin zararlı etkilerinden karaciğeri koruyan ama aynı zamanda toksinleri kırmaya Karaciğerinizin yeteneğini arttırır sadece aşağı .Mayo Clinic, bunun, “silimarin” olarak bilinen ve “antioksidan özelliklere sahip olduğuna inanılan” bir flavonoid olan aktif bileşenlerinden kaynaklanmaktadır. 

Dahası, bir zamanlar Avrupa'da zehirli kurbanları tedavi etmek için kullanılmış olan bu papatya ailesinin bu üyesi, güvenli bir şekilde karaciğer dokusunun yenilenmesine yardımcı oluyor, antioksidan görevi görüyor ve koruyucu etkileri olan ve koruyucu etkileri olan temel amino asitlerin glutatyonun tükenmesini önlüyor. bağışıklık sistemi. Ve antioksidan özellikleri nedeniyle, süt devedikeni zararlı serbest radikalleri giderebilir ve böylece yaşlanmanın etkilerini yavaşlatabilir.

Al: Süt devedikeni bir kapsül, özü ve çay olarak kullanılabilir. Ek bir ürünle giderseniz, kapsül başına 50-150 mg arasında saf süt devedikeni içeren yüksek kaliteli bir ürün arayın (ve gereksinimlerinize bağlı olarak doktorunuza uygun dozajı gözden geçirin). Vitacost'un Synergy Milk Thistle Sıvı Ekstresi gibi bir özüt, hap almaktan kaçınmak isteyenler için mükemmeldir; Bu özel ürün, bitkileri yiyecek veya içeceklerinize kolayca eklemek için bir damlalık ile birlikte gelir. 

Kendi süt deve dikeni de yetiştirebilirsiniz: Her bitki başı, ev yapımı çay için yapraklarıyla birlikte ezilebilir yaklaşık 190 tohum içerir. Ve kendi şifalı bitkilerinizi yetiştirmek bitki ilacına dalmak değilse ne olur?

+ Bu beyanlar Gıda ve İlaç İdaresi tarafından onaylanmamıştır. Bu ürünler hastalığı teşhis, tedavi, tedavi veya önleme amacı taşımamaktadır.

Yayınlanan 2019-09-02 Sağlık, Şifalı Bitkiler 0 1734

Bir yorum bırakCevap bırak

Sol